راهنمای ارائه مقالات

 

نحوه ارائه سخنرانی

به استحضار تمامی محققین گرامی که مقالات آنها به عنوان سخنرانی به تایید رسیده است می رساند که برای هر مقاله حداکثر 10 دقیقه زمان برای ارائه مقدمه، بیان مساله، روش های انجام کار و نتایج حاصل از پژوهش در نظر گرفته شده است. لذا خواهشمند است با تهیه فایل پاور پوینت مناسب و کوتاه و ارائه آن به مسئولین برگزاری مستقر در تالار رازی در صبح اول روز(6 ام بهمن ماه) ما را در برگزاری هر چه بهتر کنفرانس همکاری یاری رسانید.

شایان ذکر است با توجه به برنامه فشرده سخنرانی ها کسانی که فایل پاورپوینت مقالات خود را در صبح روز اول کنفرانس تحویل مسئولین برگزاری ندهند. امکان انجام سخنرانی برای آنها فراهم نمی گردد.

ضمنا در روزهای آتی برنامه ریزی کلی انجام سخنرانی ها در سایت به اطلاع محققین محترم خواهد رسید و برنامه دقیق در صبح اول همایش اعلام می گردد. 

"ترجیها از آرم کنفرانس در پاورها استفاده شود"

 

 

 

 نحوه ارائه پوستر

 به استحضار تمامی محققین گرامی که مقالات آنها به عنوان پوستر به تایید رسیده است می رساند که هر پوستر به مدت حدود 4 ساعت در سالن همایش به نمایش گذاشته خواهد شد و بوسیله داوران محترم حاضر در کنفرانس امتیاز دهی می گردد. لذا خواهشمند است با تهیه و چاپ پوستر در ابعاد ۹۰×۷۰ به صورت عمودی و ترجیحا با فرمت پیوست ما را در برگزاری هر چه بهتر کنفرانس همکاری یاری رسانید.

شایان ذکر است با توجه به برنامه فشرده کنفرانس بهتر است در صبح روز اول کنفرانس(6 ام بهمن ماه)، پوستر چاپ شده در اختیار مسئولین برگزاری قرار گیرد تا در زمان تعیین شده در مکان مورد نظر نصب گردد. ضمناً عدم ارائه پوستر همایش سبب حذف مقاله از روند داوری می گردد.


 
 

 

 
 

 

چند نکته در مورد تهیه پوستر

 ۱. پوسترها برحسب شماره پوستر ارائه شده از سوی همایش بصورت عمودی (portrait) و در ابعاد ۷۰ ×۹۰ سانتی متر تهیه شوند که مشاهده و مطالعه مطالب آن به سهولت ممکن باشد.

۲.   پوستر باید دارای عنوان مشخص (همان عنوان ارسال شده به همایش باشد که در بالای پوستر با فونت (B Titr) برای مقالات انگلیسی و فونت B Zar برای مقالات فارسی با اندازه ۶۰ 

۳.  در زیر عنوان مقاله با یک خط فاصله و با اندازه کوچکتر ( اندازه ۳۲) نام نویسندگان ذکر گردد.

۴. در خط جداگانه بعدی مشخصات نویسنده اول، دوم و .. ( سمت علمی، دانشگاه محل تحصیل، ایمیل) با اندازه ۲۸ نوشته شود.

۵. عناوین بخش ها با فونت B Zar و با اندازه ۴۰، متن اصلی که شامل مقدمه، مواد و روش ها، نتایج با فونت B Zar  با اندازه ۲۸ و کلمات لاتین داخل متن با فونت Times New Roman  با اندازه ۲۴ نوشته شود. 

۶. برای منابع انگلیسی از فونت Times New Roman  با اندازه ۲۴ استفاده شود. 

۷. متن زیر جداول و شکل ها با فونت B zar با اندازه ۲۴ استفاده گردد 

۸. قرار گرفتن آرم همایش به ابعاد در پوستر الزامی است. 

۹. در صورت تمایل می‌توانید آرم دانشگاه محل تحصیل خود را در بالای پوستر، سمت راست قرار دهید 

۱۰. قرار دادن شناسه مقاله با فونت B zar و اندازه ۵۵، مطابق فایل نمونه در بالای پوستر (وسط) الزامی است.

۱۱. لازم بذکر است که برای تهیه پوستر از الگوی ارائه شده در سایت همایش استفاده نمایید (این پوستر تنها یک مثال و الگو می‌باشد). طراحی هر پوستر بنا به نظر محقق می‌باشد.

12. لطفا از الصاق برگه‌های مجزا به همدیگر، به عنوان ارائه پوستر، جدا خودداری کنید.

13. لطفأ در انتخاب رنگ پس زمینه و فونت دقت داشته باشید که حتمأ از کنتراست مناسب برخوردار باشند، تا خواندن مطالب با سهولت بیش تری انجام پذیرد. 

 


 

منو اصلی

بازديدكنندگان

امروز: 24
اين هفته: 24
هفته‌ي گذشته: 43
اين ماه: 310
ماه گذشته: 406
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1